Nasza klinika

Bez zrozumienia potrzeb drugiej osoby, empatii i miłości nie ma mowy o leczeniu

Odtwórz wideo

Nasza klinika

klinika stomatologiczna

smile dental studio

… gdzie stomatologia jest pasją …

Kate-Griffiths

"

lek. stom.

Katarzyna Griffiths

W Smile Dental Studio poza wszystkimi odnośnikami naukowymi na pierwsze miejsce wysuwa się praca sercem. Bez zrozumienia potrzeb drugiej osoby, empatii i miłości nie ma mowy o leczeniu

O klinice

Jako klinika stomatologiczna istniejemy już od 2002 roku.

Jesteśmy profesjonalistami otwartymi na nowe kierunki rozwoju.

Działając na ogromnym rynku stomatologicznym chcemy się wyróżniać profesjonalizmem oraz dbałością o zdrowie i komfort naszych Pacjentów.

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających.

Oferujemy wszelkie aspekty stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii z implantologią oraz protetykę.

Od 2016r jesteśmy czynnymi członkami IAOMT (International Academy of Oral Medicine and Toxycology), dzięki czemu możemy się dalej doskonalić w oparciu o najnowsze badania naukowe z dziedziny toksykologii.

Od lipca 2016 jesteśmy pierwszym w Polsce certyfikowanym gabinetem SMART – specjalizującym się w bezpiecznym usuwaniu wypełnień amalgamatowych.

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych. To właśnie z myślą o nich, powstał Klub Wróżki Zębuszki.

Gabinety zostały utworzone z myślą o całej rodzinie. Cały nasz zespół kontynuuje dalszą edukację dentystyczną, by móc zaoferować naszym pacjentom najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

Rozumiemy, że wiele osób odczuwa strach przed leczeniem, dlatego staramy się stworzyć przyjazną i pełną zrozumienia atmosferę.

Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości związane z leczeniem. Dostosowujemy indywidualny plan leczenia dla każdego z pacjentów.

Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znieczuleń komputerowych Wand.

Smile Dental Studio jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt dla Państwa komfortu.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest naszym najwyższym celem, dlatego przywiązujemy dużą wagę do zapobiegania infekcjom, przez stosowanie kontroli procedur i stałe szkolenie personelu.

Nasza klinika posiada centralną sterylizatornię zaopatrzoną w sprzęt najnowszej generacji Melag, dzięki któremu mycie i dezynfekcja narzędzi odbywa się dzięki użyciu innowacyjnej myjni dezynfektora MELAtherm.
Pakowanie pojedynczych narzędzi jest możliwe za pomocą zgrzewarki. Sterylizacja parowa przy użyciu autoklawu Melag klasy premium.
Dokumentacja i zwolnienie wsadu za pomocą programu MELAtrace to kompletny i bezpieczny dowód skutecznej dekontaminacji.

Powietrze w naszych gabinetach jest oczyszczane z zanieczyszczeń wielkości do 0,003 microna dzięki urządzeniu IQ Air.

W trosce o środowisko nasze unity są zaopatrzone w separatory do amalgamatów. Pracujemy z dokładnością mikroskopu Karl Zeiss.

Jako klinika zostaliśmy wyróżnieni Godłem Przyjaznej Przychodni za wysoki poziom usług i szczególną opiekę nad pacjentem. Jako zespół jesteśmy po to aby tworzyć lepsze i bezpieczniejsze jutro dla tych, którzy nam ufają i wiążą z nami przyszłość.

Smile Dental Studio współpracuje z najstarszym polskim serwisem prezentującym gabinety stomatologiczne – http://dentysta-stomatolog.com/
Chcemy realizować swoje aspiracje z pasją.

MELAG

Proces

dekontaminacji narzędzi w

Smile Dental Studio

W celu sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania całego procesu mycia, dezynfekcji, sterylizacji i dokumentacji narzędzi – zastosowaliśmy innowacyjne,  zintegrowane rozwiązanie firmy MELAG.
MELAG_Hygienekreislau_teksty.svg

Proces

dekontaminacji narzędzi w

SmileDentalStudio

W celu sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania całego procesu mycia, dezynfekcji, sterylizacji i dokumentacji narzędzi – zastosowaliśmy innowacyjne,  zintegrowane rozwiązanie firmy MELAG.
MELAG_Hygienekreislau_teksty.svg
Gabinet Smile Dental Studio opiera filozofię pracy na 7 nawykach skutecznego działania wg S.R. Covey’a.

7

nawyków

wg S.R. Covey’a

Nawyk 1

Bądź proaktywny. Sam wybierz drogę.

Wchodząc na nasza nową stronę, która powstawała z myślą o Tobie Drogi Pacjencie, znajdziesz zakładkę Strefa Pacjenta. Tutaj będziesz miał możliwość samemu wybrać formę i zakres leczenia.

Jeżeli wybierzesz wizytę konsultacyjną, która wraz badaniami diagnostycznymi, pomoże Ci określić Twoje potrzeby zdrowotne, będziesz miał możliwość powiedzieć nam o swoich odczuciach, oczekiwaniach, czy obawach.

Z tego miejsca będzie nam łatwiej ułożyć skrojony na miarę Twoich potrzeb plan leczenia.

Nawyk 2

Zaczynaj z wizją końca

Większość pierwszorazowych pacjentów zgłaszających się do gabinetu nie ma w głowie ułożonego planu dotyczącego leczenia, ponieważ większość z nich nie wie jaki jest stan ich uzębienia i jak on przekłada się na zdrowie ogólne.

Przychodząc do Smile Dental Studio nie bój się mówić o swoich oczekiwaniach, czy o wymarzonym wyglądzie końcowym.
Pomoże nam to ułożyć plan leczenia, nawet jeśli miałby być długoterminowy. Najważniejsze żeby był zgodny z Twoją wizją końcową.

Nawyk 3

Ustaw właściwe priorytety
Gdy masz już nakreślony plan działania, możemy razem ustalić priorytety leczenia, osiągając postawione przez Ciebie cele we właściwej kolejności. Sam zobaczysz, że w ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy.

Nawyk 4

Myśl w kategoriach wygrana-­wygrana

Znaczy to tyle, że rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich.

Wzajemne zrozumienie przez nas Twoich potrzeb, a przez Ciebie naszych możliwości jest kluczem do osiągnięcia sukcesu obu stron.

Nawyk 5

Staraj się najpierw zrozumieć, potem być zrozumianym

Mówiąc prościej zanim wypiszesz receptę postaw diagnozę.
W tym celu stawiamy sobie za nadrzędne zadania słuchanie pacjentów, otwarcie na ich potrzeby i zrozumienie. Na tej podstawie staramy się utworzyć plan leczenia zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Niejednokrotnie potrzeba dużo czasu, żeby się nawzajem zrozumieć. Nie bądź niecierpliwy. Nasz zespół służy czasem i wiedzą, by osiągnąć wspólny cel.

Nawyk 6

Synergia – czyli zasady twórczej współpracy
Razem z pacjentem zaczynamy z wiarą, że zaangażowane strony lepiej wnikają w dany problem, a osiągnięty rezultat to taki gdzie 1+1 to więcej niż 2

Nawyk 7

Ostrzenie piły

Oprócz codziennej pracy nasz zespół nieustannie się szkoli, by móc służyć pacjentom aktualną wiedzą. Od czasu do czasu jednak musimy przystanąć by się zregenerować – „naostrzyć piłę”.
Dokonujemy tego na różnych poziomach.

  • Fizycznym – uprawiając różne sporty
  • Społeczno­emocjonalnym – angażujemy się więc w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne.
  • Duchowym – to zobowiązanie w stosunku do własnego systemu wartości. Jest to bardzo prywatny i najbardziej istotny obszar życia.  Daje nam to uczucie siły , odnowy i chęci do służby drugiemu.
  • Umysłowym – czytanie dobrych książek.

Zadbaj o siebie

i swoich najbliższych